Praca

Firma KRUŚ poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy: Granowo

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakresie automatyki, hydrauliki, pneumatyki i mechaniki
  • Usprawnianie i optymalizacja pracy działu

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym
  • Doświadczenie w programowaniu falowników oraz sterowników
  • Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze automatyki / mechaniki/ elektryki / pneumatyki
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy z zespołem
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Doświadczenie w branży: fleksograficznej, opakowaniowej lub produkcji folii LDPE będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Praca na pełen etat na umowę o prace,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane aplikowaniem na w/w stanowisko proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) z napisem „rekrutacja operator maszyn” w temacie, na adres e-mail:  rekrutacja@firmakrus.pl

Pracownik działu utrzymania ruchu

  • Zapewnienie utrzymania właściwego stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie czynności konserwacyjno-remontowych linii produkcyjnych
  • Dokonywanie konserwacji i przeglądów okresowych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (automatyka, elektryka, mechanika bądź pokrewne)
  • Doświadczenie w diagnozowaniu i naprawie maszyn produkcyjnych
  • Umiejętność współpracy i pracy zespołowej
  • Dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w branży foliowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Praca na pełen etat na umowę o prace
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Operator linii produkcyjnej

  • obsługa linii produkującej opakowania/worki foliowe.
  • dbanie o czystość stanowiska pracy.

Wymagania:

  • Odpowiedzialność za jakość produktu.
  • Samodzielność i rzetelność wykonywanej pracy.
  • Staranność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem !

Oferujemy:

  • Praca na pełny etat na umowę o prace.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • Pracę w czystych warunkach.